jak znaleźć pomysł na siebie
Marzenia

Jak znaleźć pomysł na siebie?

Jak znaleźć pomysł na siebie? Skąd wiadomo, że to faktycznie będzie coś fajnego, a nie udawanie kogoś innego? Co zrobić, żeby w końcu czuć się spełnionym i szczęśliwym? Takie pytania nieustannie krążą nam po głowie w podejmowaniu różnych życiowych decyzji. Jako młoda osoba wiem, jakie trudne jest odpowiedzieć sobie na te pytania. Wiem, jak wiele obaw siedzi nam w głowie. Znam te niepewności, czy ja na pewno podejmuję dobre decyzje, co pomyślą sobie znajomi i rodzina… Ale równocześnie też odkryłam i doświadczyłam, co zrobić, żeby zniwelować te trudności i niepewności do minimum, dlatego mam dla Ciebie prezent…

Miałam dosyć widzenia nastolatków, którzy nie potrafią o sobie powiedzieć nic poza tym, że lubią oglądać Netflixa. Zagubienia wśród młodych ludzi, którzy w momencie wkraczania w dorosłość nie mają bardzo często żadnego oparcia. Bo rodzice nie mają czasu czy sami nie lubią swojej pracy i uważają, że najważniejsze, żeby praca była stabilna i dobrze płatna. Szkolni doradcy zawodowi, którzy bardzo często tylko powierzchownie coś doradzają nie zagłębiając się tak naprawdę w pragnienia i predyspozycje danej osoby. Nauczyciele, którzy bardzo często zamiast wspierać, demotywują i udowadniają tylko swoje racje i wyższość. Pewnie można by tak było jeszcze wymieniać, ale nie chcę, bo stwierdziłam, że skoro oni w większości nie są chętni, żeby pomóc młodym ludziom w odkrywaniu ich potencjału, to trzeba coś zrobić samemu. 😀

Dlaczego powstał ten ebook?

Tak oto powstał mój pierwszy mini-ebook „Pierwszy krok do realizacji Twoich marzeń”Z potrzeby serca i pragnienia, aby młodzi ludzie nie tracili czasu na dryfowanie bez celu, ale uwierzyli w siebie i dostrzegli, że w marzeniach jest ukryte to, co sprawi, że będą naprawdę szczęśliwi. Ten ebook, to tak naprawdę dopiero początek tego, co szykuję później, ale mogę Ci zagwarantować, że jeśli do mnie dołączysz i będziesz korzystał z materiałów, które będę Ci oferować, odkryjesz, że Twoje życie może być naprawdę fascynujące i satysfakcjonujące. Po prostu piękne i szczęśliwe już tu i teraz.

Ale nie wybiegając w przyszłość – skupmy się na tym pytaniu: Jak znaleźć pomysł na siebie?

Do głowy przychodzi mi odpowiedź – bardzo prosto. Zacznij szukać, próbować i odkrywać, co lubisz, a co nie. Kto Cię fascynuje, a kto może nie do końca. Kogo podziwiasz i dlaczego, a kto nie robi na Tobie żadnego wrażenia. Bierz udział w różnych spotkaniach, konferencjach, czytaj biografie i oglądaj inspirujące filmy stworzone na faktach. No i oczywiście korzystaj z różnych narzędzi, które pomogą Ci poznać siebie.

Takim narzędziem na pewno jest mini-ebook „Pierwszy krok do realizacji Twoich marzeń”Znajdziesz w nim kilka stron merytorycznej treści nakierowującej na to, co ważne oraz kilkanaście zadań, których zrobienie na pewno pomoże Ci znaleźć pomysł na siebie. To w Twoich marzeniach ukryte jest to, czego robienie spełni Ci ogromną radość i sprawi, że się wyróżnisz, dlatego nie czekaj, tylko wypełnij poniższy formularz i odbierz swojego ebooka zupełnie za darmo!

Masz wątpliwości? Przeczytaj opinię!

Poniżej wrzucam opinię Adama, który miał możliwość zapoznać się z treścią ebooka przedpremierowo 😀

Dlaczego uważam ten e-book za wartościowy? Hmm.. Powodów jest wiele, ale przede wszystkim w konstruktywny sposób wskazuje nam on jak zaplanować realizację swoich marzeń. Myślę, że jest to klucz do odniesienia sukcesu – jeśli chcemy osiągnąć coś, spełnić swoje marzenie to musimy mieć na to konkretny plan i zacząć zwyczajnie działać. Ważne jednak, aby to zrobić w odpowiednim momencie, czyli wtedy, kiedy już będziemy mieli pewność, że to marzenie jest tym czego tak naprawdę chcemy. Takie oto wnioski nasunęły mi się po przeczytaniu tego e-booka ;)) Tymczasem ja już swoje marzenie zdefiniowałem i upewniłem się, że tego chcę więc nie pozostaje mi nic innego jak z pomocą wskazówek opisanych w e-booku przejść do jego realizacji ;)))

Adam, 18 lat

To jak? Przekonany? Wypełnij poniższy formularz, pobierz ebooka i zobacz, że droga do sukcesu naprawdę jest zapisana w Twoich marzeniach!

Jeśli podoba Ci się to, co stworzyłam, podziel się tym ebookiem z innymi! Niech idzie w świat i robi dobrą robotę! 😀

Podziel się tym prezentem z przyjacielem, znajomymi, dziewczyną, chłopakiem, rodziną…!

Zapraszam Cię również na moje media społecznościowe, gdzie znajdziesz codzienną dawkę inspiracji i motywacji. ?

Wskakuję na Insta!       Wskakuję na Facebooka!

Dodaj komentarz