misję zawodową
Samorozwój

Jak określić swoją misję zawodową?

Jak określić, swoją misję zawodową? Która praca da nam satysfakcję? Skąd wiedzieć, jaki zawód wykonywać? Poznaj pytania, które pomogą Ci na to odpowiedzieć. Mega zachęcam Cię do zanotowania odpowiedzi, bo wtedy osiągniesz najlepszy efekt!

Jak przebiegałby Twój wymarzony dzień pracy?

Opisz go szczegółowo. Napisz się, co się dzieje od chwili Twojego obudzenia, aż do momentu pójścia spać. Jakie czynności wykonujesz? Z kim się spotykasz? Gdzie jesteś? Jak łączysz pracę z życiem prywatnym w tym dniu?

O czym marzyłeś w dzieciństwie?

Nie pomijaj tego pytania 😉 Jako dzieci jesteśmy w pełni autentyczni. Intuicyjnie podążamy za swoimi pragnieniami, dlatego warto wrócić do tamtego czasu.
Kim chciałaś/eś być jako dziecko? O czym marzyłaś/eś w wieku nastoletnim? Co się stało, że jednak z tego zrezygnowałaś/eś?

Co chcesz wnieść w ten świat?

Jakie wartości są dla Ciebie ważne? Co pragniesz zrobić dla tego świata? 

Kim pragniesz się stać?

Jak chcesz być postrzegana/y? Czym chcesz się cechować? Jaka jest wymarzona wersja Ciebie?

Jakie wnioski wyciągasz z odpowiedzi na powyższe pytania?

Bardzo ważnym jest, abyś na tym etapie się zatrzymał(a) i zastanowił(a), jaką informację zyskujesz, dzięki odpowiedzi na poprzednie pytania. Zapisz – do czego zaprasza Cię życie?

Pragniesz bardziej zagłębić się w temat pracy zawodowej i przejść przez proces, który pomoże Ci odkryć, co robiąc będziesz szczęśliwy/a? Sprawdź mojego najnowszego ebooka, który pomoże Ci spełnić marzenie o cudownej pracy zawodowej. Sprawdzam! 


Jeśli uważasz ten wpis za wartościowy, podziel się nim ze znajomymi, przyjaciółmi, rodziną! Te osoby na pewno zyskają, a mi będzie przemiło!

Zapraszam Cię również na moje media społecznościowe, gdzie znajdziesz codzienną dawkę inspiracji i motywacji!

Wskakuję na Instagram!       Wskakuję na Facebooka!

 

Dodaj komentarz