Indywidualna sesja coachingowa

O mnie

Nazywam się Monika Sztukiewicz-Nowak. Jestem psychologiem biznesu i certyfikowanym coachem. Od 6 lat nieustannie pracuję z ludźmi. Pomagam ambitnym osobom osiągać ich wymarzone cele tak, aby miały przy tym czas na swoje życie prywatne.

Przeprowadziłam kilka edycji swoich autorskich warsztatów stacjonarnych “Nie czekaj żyj pełnią już dziś!”, a moi uczestnicy kończyli program ze zdecydowanie bardziej uporządkowanym życiem i świadomością, jak działać, aby być szczęśliwym.

Współpracowałam z dr Oliwią Samelak współtworząc spotkanie “Odwaga i sens w pracy”, a na Uniwersytecie WSB Merito prowadziłam wystąpienie “Poczucie własnej wartości, a pewność siebie.” Przeprowadziłam wiele wywiadów z ludźmi sukcesu – m.in. Anetą Moniuszko czy Wojciechem Orzechowskim.

Chcę, żeby ludzie odkryli, że są wyjątkowi, a ich życie to najpiękniejszy prezent, jaki dostali.

 

Od października 2019r. piszę bloga msztukiewicz.pl, na którym pokazuję, jak żyć pełnią, spełniać marzenia i być naprawdę szczęśliwym i spełnionym. Przeprowadziłam wywiady z inspirującymi osobami, jak: Wojciech Orzechowski, czy Magdalena Brdey.

Ponad rok byłam liderem w duszpasterstwie akademickim św. Rocha przy Politechnice Poznańskiej, a na spotkania które organizowałam co tydzień przychodziły dziesiątki osób.

Jestem autorką mini-ebooka „Pierwszy krok do realizacji Twoich marzeń”, dzięki któremu odkryjesz, co chciałbyś zmienić w swoim życiu. 

Z otwartością podążam w przyszłość i wierzę, że z każdego doświadczenia możemy wynieść wiele dobrego – taki ze mnie optymista… 😉