Indywidualna sesja coachingowa

O mnie

Nazywam się Monika Sztukiewicz-Nowak.  Jestem psychologiem biznesu, certyfikowanym coachem i trenerem biznesu. Od ponad 6 lat nieustannie pracuję z ludźmi.

Uwielbiam odkrywać z nimi ich wyjątkowość, zasoby, potencjał. Otwierać przed nimi nowe możliwości, dawać wskazówki i usprawniać ich życie czy pracę.

Pamiętając, że każdy człowiek, ale też każda firma to inna, wyjątkowa historia zawsze indywidualnie ustalam sposób pracy z klientem. 

Koncentruję się na tym, aby efekty były jak najszybsze i dawały w pełni satysfakcjonujące owoce.

Moje podejście

W mojej pracy najważniejszy jest dla mnie drugi człowiek, to jak się czuje i jego efekty.

Życie nie jest proste, biznes nie jest prosty. Natomiast jeśli tylko skorzystamy ze sprawdzonych narzędzi, otworzymy się na istotne kwestie, to nie dość, że droga do naszego prywatnego, zawodowego czy biznesowego celu będzie łatwiejsza, to jeszcze dużo bardziej spokojna i dająca lepsze rezultaty. 

Mocno stawiam na doświadczenie i sprawdzone narzędzia, dzięki czemu moi klienci mogą cieszyć się swoimi sukcesami, a ja dobrze wykonaną pracą.

Moje osiągnięcia

Od 6 lat pracuję z ludźmi pomagając im wykorzystać ich potencjał i pracować efektywnie.

Występowałam jako prelegentka na Uniwersytecie WSB Merito.

Współpracowałam z dr Oliwią Samelak współtworząc spotkanie Klubu Przedsiębiorczych Mam “Odwaga i sens w pracy”.

Od prawie 3 lat prowadzę sesje coachingowe, pozostawiając klientów z sukcesami.

Występowałam w ramach działań Poznań Biznes Partner

Ponad rok byłam liderem w duszpasterstwie akademickim św. Rocha przy Politechnice Poznańskiej, a na spotkania które organizowałam co tydzień przychodziły dziesiątki osób.

Przeprowadziłam 4 edycje moich autorskich warsztatów “Nie czekaj, żyj pełnią już dziś! O tym, jak odkryć swój życiowy cel”.

Przeprowadziłam wiele wywiadów z ludźmi sukcesu – m.in. Agnieszką Kaczorowską-Pela, Olą Gościniak czy Karoliną Cwaliną-Stępniak.

Współpracowałam z firmami Allins, czy Stevia Automation doradzając w tematach kultury organizacyjnej, zarządzania i motywowania pracowników, i.in. Obie firmy po moich działaniach przestały mieć problem z pozyskaniem wykwalifikowanych pracowników. 

Mam wspaniałego męża i cudownych przyjaciół. Potrafię łapać balans między pracą, a życiem prywatnym

Jestem autorką e-booka „Znajdź swoją misję zawodową. Praktyczny przewodnik po wyborze kariery”.

Ludzie zmieniają dzięki mojemu wsparciu swoje życie, osiągają wymarzone cele. Ich życie i praca są przyjemniejsze oraz bardziej efektywne, co jest dla mnie największym sukcesem!

Dlaczego psychologia biznesu?

Uwielbiam połączenie biznesu i psychologii. 

Dzięki niemu bardzo dobrze rozumiem dwa kluczowe obszary życia – pracy zawodowej i życia prywatnego. Wiem, jak to na siebie wpływa, ale co kluczowe wiem, co zrobić, aby poczuć się dobrze w każdym z nich. 

Jestem daleka od czarodziejskich sztuczek i od obietnic bez pokrycia. 

W swojej pracy zależy mi, aby nieść ludziom poczucie sensu i lekkość. W codziennych działaniach, w pracy, biznesie i w relacjach.

Porozmawiajmy!