Cudowności

Co nowego wymyśliłam na blogu?

Przychodzi w życiu taki moment, kiedy siadasz i się zastanawiasz… Gdzie idę? Po co to wszystko? Gdzie jest cel? Jakie mam marzenia? A może już je gdzieś zgubiłem?

Ostatnio miałam taki czas. Wycofałam się trochę. Siedziałam, czytałam, słuchałam i myślałam. Kombinowałam i zastanawiałam się, w którą stronę chcę iść. W jakim kierunku chcę się rozwijać i co chcę przekazywać moim życiem. I wiecie co? 😀
Na ten moment odnalazłam odpowiedź.

Zapraszam Cię w podróż…

Chcę, aby to miejsce – mój blog – stało się miejscem pełnym zrealizowanych marzeń. Przykładów ludzi, którzy odnieśli sukcesy. Inspiracji i wskazówek o tym, jak żyć pełnią i jak się nie pogubić w tym naszym zwariowanym świecie. Chcę Cię zaprosić do głębszego poznawania siebie, tego jaki jesteś, co przeżywasz, co kochasz, a czego nie znosisz. Do podróży, w której będziemy odkrywać nasz potencjał, do robienia rzeczy niezwykłych. Będziemy się zastanawiać, jak to jest z tymi ludźmi. Jak z nimi funkcjonować. Jak stawiać własne granice i działać w zgodzie ze sobą.

Fascynuje mnie piękno tego świata, dlatego od czasu do czasu będę się z Tobą dzieliła tym, co mnie zachwyci.

Studiując przekonuję się coraz bardziej, jak bardzo złożeni jesteśmy i jak wiele rzeczy ma na nas wpływ. Zwłaszcza nam młodym osobom na początku dorosłej drogi może być trochę trudno rozeznać w co iść, jak sprawdzić w czym jestem dobry, a co może lepiej, żebym odpuścił? Chcę Ci pokazywać, że większość osób zaczynała w takim samym miejscu w jakim Ty jesteś, że błędów nie popełnia tylko ten, kto nic nie robi. Warto od początku walczyć o marzenia. Nie czekać do końca studiów, do dwudziestki, do trzydziestki z rozpoczęciem działania tłumacząc się, że teraz nie masz predyspozycji, możliwości, pieniędzy. Owszem są wyjątki, w przypadku których trzeba chwilę poczekać i najpierw zrealizować jedno, które otwiera dalsze możliwości, ale w większości sytuacji możesz zacząć działać TU I TERAZ.

Skoncentrujmy się na tym, co posiadamy.

I do odkrywania tego tu i teraz Cię zapraszam. Do odkrycia tego, jak niezwykłą jednostką jesteś oraz do odnalezienia niezwykłego marzenia, celu, które masz tutaj na ziemi do zrealizowania.

Nie potrzebujesz nie wiadomo czego, żeby zacząć być szczęśliwym człowiekiem, robić, co kochasz i otaczać się dobrymi, wspierającymi ludźmi. I to właśnie chcę Ci tutaj pokazywać.

Mam nadzieję, że się do mnie dołączysz i razem będziemy odkrywać Twój potencjał i cudowności jakie pojawiają się w naszym życiu. 😀


Jeśli chcesz przeczytać jeszcze większy konkret zapraszam Cię do zakładki „O mnie„. 😉

Dodaj komentarz