Cudowności

5 miejsc w Internecie na listopadowe zamulenie

Listopad sprzyja zawinięciu się w koc i przeniesieniu się do innego świata. Dzisiaj dzielę się z Wami miejscami pełnymi piękna, ciepła i inspiracji. Możliwe, że Wam też dodadzą radości i pozwolą spojrzeć na świat z innej perspektywy.

Steeped

Jeśli jeszcze ich nie znacie, to najwyższa pora, abyście nadrobili tą stratę! Uwielbiam muzykę, którą często słychać na imprezach czy w radiu, jednak często odciągają mnie od niej koszmarne teksty. Steeped tworzy z serducha niezwykłą muzykę. Muzykę, która pozwala się ucieszyć tym, że żyjemy. Pozwala odkryć, że jesteśmy niezwykle ukochani i oczekiwani. Pełna świadectwa, Bożej obecności i po prostu dobrego brzmienia. 

Jola Szymańska 

Prowadzi kanał na YouTube. Niezmiernie ją podziwiam za jej odwagę. Nie bała się poruszać trudnych tematów w Kościele, wskazywać co jest nie tak. Oprócz tego jest to osoba, która mówi, jak ważne jest zdrowie psychiczne i życie w zgodzie ze sobą. Znajdziecie u niej ogrom inspiracji, pięknych obrazów, książek i niejednokrotnie nakłoni Was do refleksji.

Langusta na palmie

O. Adama Szustaka OP chyba na ten moment kojarzy większość osób w naszym kraju, ale jeśli pierwszy raz o nim słyszysz, to nic straconego! Dominikanin podróżujący po całym świecie głoszący Chrystusa, pokazujący, że życie z Nim może być fascynujące i że nie jest się nudziarzem będąc zakonnikiem. Jeśli poszukujecie prawdy, to koniecznie do niego zajrzyjcie! 

Dominikanie.pl

Niejednokrotnie treści biblijne są dla mnie zbyt zawiłe. Zdarza się, że nie rozumiem jakiś zagadnień w Kościele. Wtedy z pomocą przychodzą dominikanie. Codzienny komentarz do Słowa nie pozwala się już wymigać, że nie mam czasu czytać Biblii, a różne serie niejednokrotnie otwierają mi oczy. 

Instagram: Aggie, Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Elajza

W przypadku Instagrama było mi bardzo ciężko zdecydować się kogo najbardziej lubię obserwować. Tak jakoś wychodzi, że ja nie oglądam Netflixa, (seriale jakoś mnie nie wciągają ;P), ale uwielbiam oglądać instastory! „Podróżować” po ciekawych kontach, słuchać i czytać inspirujące rzeczy, podziwiać piękne widoki z mijesc, w których są dane osoby. Poniżej moje ulubione twórczynie, na których konta Was zapraszam! 

Aggie jest Polką podróżującą po całym świecie. Zatrzymuje się w pięknych hotelach, pokazuje piękno świata. Niejednokrotnie pisze ciekawe i inspirujące informacje, o miejscach, w których się znajduje. Jest na maksa pozytywną osobą, a dodatkowo przez to, że na stałe mieszka w USA, nagrywa instastory po angielsku, co umożliwia zawsze kontakt z językiem obcym 😀 

Anna Lewandowska jej instagram jest dla mnie ogromną inspirujacją i motywuje do działania. Jej osiągnięcia, którymi się dzieli i piękne zdjęcia, które dodaje pokazują, że da się w życiu wiele osiągnąć. Daje wiarę, że wszystko przede mną.

Ewa Chodakowska uwielbiam jej teksty motywacyjne. Lubię to. Na mnie to działa. 😀 Poza tym jest ogromną inspiracją i przykładem, że marzenia należy spełniać. Determinuje mnie do pracy i mobilizuje do działania.

Elajza na jej konto trafiłam przez książkę „Jestem”. Jest bardzo pozytywną osobą, która pokazuje, że da się żyć inaczej niż jest powszechnie przyjęte. Można mieć przychód pasywny z biznesu i po prostu cieszyć się życiem. Poza tym jej zdjęcia są przepiękne, a w swoim instastory porusza wiele ważnych i ciekawych tematów. 

To są moje miejsca, gdzie w listopadową „pluchę” uciekam, żeby się zainspirować i zmotywować do działania. 

A wy, które miejsca w sieci lubicie najbardziej? 😀

Dodaj komentarz