zajrzyj w głąb siebie
Cudowności

Odkryj (nie)zwykły sposób na życie pełnią

Patrzysz… Chwila uleciała. Kolejny dzień, kolejne spojrzenie, spotkanie, wymienienie kilku zdań. Decyzja – będziesz marudzić i na tym się zatrzymasz czy podejmiesz działanie? Niezależnie od tego, czego podejmujemy się w życiu możemy żyć pełnią. Możemy czuć się spełnieni. Grunt, to dowiedzieć się, co faktycznie dla nas znaczy spełnienie i poczucie życia pełnią.

Poznałam w swoim życiu naprawdę wiele osób. Jedni byli bardziej szczęśliwi, drudzy mniej, ale każdy z nich miał w sobie coś wyjątkowego. Prawdopodobnie, jeśli miałabym okazję poznać Ciebie też odkryłabym w Tobie jakąś wyjątkowość. Unikat nie do podrobienia. Często wydaje nam się, że to czego się podejmujemy to mało albo skoro nie wpisuje się w typowe kategorie sukcesu i spełnienia, to nie warto się tego podejmować. Pojawiają się myśli, że przecież my tak czy tak niewiele zmieniamy, że nasza obecność nikomu nie robi różnicy, czy nie dostrzegamy, jak wiele może znaczyć drobny gest, który dla kogoś wykonamy.

Kwestia, żeby dostrzec i docenić właśnie te drobnostki. Zastanowić się, co odpowiada nam w życiu i jak chcemy żyć. Nie chodzi o to, żeby każdy zarabiał grube miliony (chociaż czemu nie?;)) ale najważniejsze, żeby poczuć spokój w sercu.

Do życia naprawdę nie potrzebne jest uznanie innych ludzi, prestiż i duże pieniądze. Żyjesz pełnią, kiedy czujesz się dobrze ze sobą. Kolejne dni sprawiają Ci radość i czujesz, że jesteś we właściwym miejscu albo chociażby na drodze do tego miejsca.

(Nie)zwykłe osoby…

Znam wiele osób, które nawet o sobie nie pomyślą, że są wyjątkowe, niezwykłe, że wnoszą w ten świat coś niezwykłego, a jednak ja w nich to widzę. Ten uśmiech i wsparcie, które dadzą, kiedy jest ciężko. Kubek herbaty czy pozmywanie naczyń, bo dlaczego by nie? Pomoc starszej osobie… To wszystko może sprawiać i sprawia, że ten nasz świat jest piękniejszy.

Zastanów się, jak patrzysz na siebie? Swoje marzenia? Ty najlepiej wiesz, co może sprawić Ci radość i co robiąc będziesz czuł się szczęśliwy.

Czytam aktualnie książkę Basi Pasek „Odzyskaj błysk w oku” i coraz bardziej utwierdzam się w tym, co uważam już od kilku lat – odpowiedź na to, czym powinniśmy się zająć naprawdę jest w nas samych. Wsłuchując się w głos swojego serca jesteśmy w stanie odkryć naprawdę fascynujące wizje, a idąc za nimi zacząć przeżywać nasze życie jako fascynującą przygodę… Kwestia tylko czy pozwolisz temu wybrzmieć? Czy chcesz to odkryć? Ja jestem przekonana, że naprawdę warto…

Zajrzyj w głąb siebie…

Przestań czekać. Nie pozwól tej chwili, żeby uleciała i była tą kolejną, w której tkwisz w marazmie. Zajrzyj w głąb siebie i pójdź za tym, co podpowiada Ci serce…

Korzystając z mojego ebooka, jest to zdecydowanie prostsze. Na tacy dostajesz 3 kroki, dzięki którym odkryjesz, co będzie Twoim fundamentem kroczenia do życia Twoich marzeń… 🙂 Kliknij tutaj, żeby go pobrać.


Jeśli uważasz ten wpis za wartościowy, podziel się nim ze znajomymi, przyjaciółmi, rodziną! Te osoby na pewno zyskają, a mi będzie przemiło!

A jeśli masz ochotę przeczytać o tym, dlaczego nie warto się porównywać i że u innych wcale nie jest tak kolorowo, jak się wydaje, zajrzyj tutaj!

Zapraszam Cię również na moje media społecznościowe, gdzie znajdziesz codzienną dawkę inspiracji i motywacji!

Wskakuję na Insta!       Wskakuję na Facebooka!

Dodaj komentarz