Indywidualna sesja coachingowa

Indywidualne sesje coachingowe

Poczuj sens i osiągnij sukces
w zgodzie ze sobą

Zapraszam Cię na indywidualne sesje coachingowe, stworzone specjalnie dla osób pragnących wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu. Jako psycholog biznesu i certyfikowany coach z ponad 6-letnim doświadczeniem, podzielę się z Tobą moją wiedzą i umiejętnościami tak, abyś osiągnął/nęła wymarzone sukcesy i żyła w większym szczęściu, spełnieniu i radości.

W jakich sytuacjach najlepiej skorzystać z indywidualnych sesji coachingu?

Opinie klientów

Dzięki regularnym spotkaniom zauważyłam wzrost motywacji do zmiany nawyków, które mi szkodziły. Aktualnie lepiej organizuję swój czas i nauczyłam się planować w nim odpoczynek. Polecam serdecznie Monikę osobom, które czują, że chcą „coś” zmienić, ale nie do końca potrafią określić co to jest 

Teresa Stwarz

fizjoterapeutka

Dzięki pytaniom Moniki zrozumiałem, jakie mam cele i marzenia w życiu zawodowym. Dzisiaj wiem, w jaki sposób powinienem pracować, aby je zrealizować. Po każdym spotkaniu z Moniką czułem dodatkową energię i motywację do działania oraz odkrywałem w sobie coś nowego.

Maciej Jaguszewski

Właściciel firmy 1MJ Statystyka

Monika daje wiarę i nadzieję tym, co nie do końca poznali siebie i pogubieni szukają swojego miejsca na świecie, żyjąc życiem innych ludzi i spełniając nie swoje, lecz cudze marzenia. 

Aleksandra Kusiak

pielęgniarka

Co zyskasz dzięki indywidualnym sesjom coachingowym?

Zwiększysz jakość swojego życia

Poczujesz, że Twoje życie ma sens oraz nauczysz się radzić sobie z wyzwaniami. Twoje życie zacznie się układać według Twoich marzeń.

Osiągniesz swoje cele

Określisz konkretne cele i razem wyznaczymy ścieżki do ich osiągnięcia. Pomogę Ci w planowaniu działań i monitorowaniu postępów w ich realizacji.

Twoje relacje wejdą na wyższy poziom

Odpowiesz sobie, czego chcesz od innych osób i jak możesz to osiągnąć. Zdefiniujesz, jak działać, aby czerpać mnóstwo satysfakcji ze swoich relacji.

Dostaniesz wsparcie w trudnych sytuacjach

Pomogę Ci przejść przez życiowe lub zawodowe trudności. Uzyskasz wsparcie i bezpieczną przestrzeń na zatroszczenie się o siebie.

W Twoim życiu zapanuje spokój

Pokażę Ci, jak możesz zarządzać swoim stresem. Przekażę Ci narzędzia i techniki, które przyniosą Ci spokój i ukojenie.

Zwiększysz pewność siebie

Odkryjesz, jak niezwykłą osobą jesteś, zrozumiesz bardziej siebie i zaczniesz żyć na swoich zasadach.

i wiele więcej...

W zależności od Twoich aktualnych potrzeb dostosowujemy plan działania tak, abyś miał(a) najlepsze korzyści dla siebie.

O mnie

Nazywam się Monika Sztukiewicz-Nowak. Jestem psychologiem biznesu i certyfikowanym coachem. Od ponad 6 lat nieustannie pracuję z ludźmi. Pomagam ambitnym osobom osiągać ich wymarzone cele tak, aby miały przy tym czas na swoje życie prywatne.

Przeprowadziłam kilka edycji swoich autorskich warsztatów stacjonarnych “Nie czekaj żyj pełnią już dziś!”, a moi uczestnicy kończyli program ze zdecydowanie bardziej uporządkowanym życiem i świadomością, jak działać, aby być szczęśliwym.

Współpracowałam z dr Oliwią Samelak współtworząc spotkanie “Odwaga i sens w pracy”, a na Uniwersytecie WSB Merito prowadziłam wystąpienie “Poczucie własnej wartości, a pewność siebie.” Przeprowadziłam wiele wywiadów z ludźmi sukcesu – m.in. Anetą Moniuszko czy Wojciechem Orzechowskim.

sesje coachingowe

Marzysz o tym, żeby poczuć się lekko i z radością realizować swoje cele?

Umów się na sesję i sam(a) zobacz, jak wiele może się zmienić już po pierwszym spotkaniu!

Pojedyncza sesja coachingowa

150 zł

Pakiet 3 sesji coachingowych

450 zł

360 zł

Kupując pakiet zwiększasz prawdopodobieństwo swojego sukcesu.

Eliminujesz wymówki, otrzymujesz dłuższe wsparcie, a łącznie oszczędzasz 90zł!

Nie czekaj na odpowiedni moment - teraz podejmij decyzję o życiu swoich marzeń!