Odkryj swój życiowy cel

i osiągaj wymarzone sukcesy!

zajrzyj w głąb siebie

Dlaczego w świecie, w którym tak naprawdę niczego nam nie brakuje, tak często odczuwamy frustrację i smutek?

Mamy pod dostatkiem wiele dóbr materialnych. Rynek oferuje tak wiele możliwości…

Tylko czy to coś ułatwia?

Wiele osób zmaga się ze spadkami nastroju i wypaleniem zawodowym, ale Ty jesteś w najlepszym miejscu, aby mieć inaczej i cieszyć się każdym dniem, a ze swojego życia tworzyć dzieło sztuki

Chcesz poznać tajniki osiągania wymarzonych sukcesów odczuwając przy tym dobrostan?

Żyjemy w trudnych czasach – według WHO ok. 280 mln ludzi aktualnie choruje na świecie na depresję. Ponad 700 000 osób co roku umiera w wyniku samobójstwa. Przewidywania mówią, że do 2030r. depresja będzie najczęstszą chorobą na świecie. Chcę temu przeciwdziałać.

Klienci trafiają do mnie, ponieważ nie są pewni, czym się zajmować, aby być szczęśliwym. Jestem dla nich po to, aby pokazać im sprawdzoną drogę do życia pełnego pasji, radości i spełnionych marzeń. O ich efektach przeczytasz poniżej, ale najpierw wyobraź sobie, że Ty też realizujesz swoje wymarzone cele i masz satysfakcjonujące życie prywatne.

Wyobraź sobie o ile więcej radości, spełnienia i spokoju dzięki temu zyskujesz.

Nagle okazuje się, że każdy dzień jest dla Ciebie fascynującą przygodą – pracujesz w wymarzonym zawodzie, masz dużo energii, jesteś spokojny/a i radosny/a.
Dodatkowo, dzięki świadomości swojego życiowego celu spotykasz cudownych ludzi na swojej drodze, pokonujesz każdą przeszkodę i zarabiasz bardzo dobre pieniądze. Brzmi jak bajka? Wydaje Ci się to nierealne?

Kolejny rok kolejne 365 kartek zapisanych

Co mają Ci, którzy żyją pełnią?

Zastanówmy się zatem, jak to jest, że w dzisiejszej, trudnej rzeczywistości są osoby, które są szczęśliwe? Dlaczego, niektórzy odkrywają i realizują swoje cele. Żyją życiem swoich marzeń, a inni nie? Czy to kwestia, że w ich życiu jest łatwiej? Nie…

Dzieje się tak dlatego, że są osoby, które dokładnie wiedzą, JAKIE TECHNIKI W ODKRYWANIU I REALIZACJI SWOJEGO ŻYCIOWEGO CELU SĄ NAJSKUTECZNIEJSZE.

Możesz sam(a) na własną rękę testować różne rozwiązania. Sprawdzać różne narzędzia, zmieniać sposoby działania. Jednak będzie Cię to kosztowało sporo pieniędzy i czasu. To długa i niełatwa droga. Dlatego teraz daję Ci możliwość skorzystania z mojego doświadczenia i eksperckiej wiedzy z zakresu psychologii i rozwoju osobistego.

Poznaj proces, który pozwolił moim klientom odkryć ich życiowy cel i rozpocząć życie pełne pasji i radości!

Na pewno wiesz, że specjalistów od rozwoju osobistego jest wiele i wielu z nich na pewno napotkałeś… Ale ich rzetelność była dla Ciebie wątpliwa, prawda

Moim rozwiązaniem dla Ciebie jest kurs oparty na eksperckiej wiedzy.

Stworzyłam go na bazie mojego autorskiego warsztatu. Po tych kilku edycjach widziałam, jak w ludzi wraca wiara w siebie, a w ich oku pojawiał się błysk i odwaga do działania. 

Nie gwarantuję Ci, że w Twoim życiu nie będzie trudności czy chwil zwątpienia. Chcę nauczyć Cię, jak sobie z nimi radzić. Dostaniesz ode mnie motywację, inspirację i konkretne narzędzia do wdrożenia od zaraz. Natomiast dzięki formule online w każdej chwili będziesz mógł wrócić do treści, których akurat potrzebujesz. Jeśli tylko przejdziesz przez cały proces od A do Z, jestem przekonana, że określisz swój życiowy cel i wniesiesz swoje życie na wyższy poziom.

Co uważają moi klienci?

Praca z Moniką to czas dla siebie samego, który jest bardzo potrzebny, a którego często nam brakuje pośród różnych spraw, obowiązków i trosk. Wspaniała okazja do rozpoczęcia bardziej świadomego i szczęśliwego życia. Motor do działania. Te warsztaty rozniecą ogień w świecy, której płomyk jedynie się lekko tlił. 

Weronika Malach

Uważam, że warto współpracować z Moniką, ponieważ daje ona możliwość i przestrzeń do poznania siebie – wgłębiania się w swoje marzenia, pragnienia i potrzeby. Poznawanie siebie jest najpiękniejszą przygodą, którą każdy powinien realizować i zdobywać wiedzę, dzięki której można zacząć żyć pełnią już dziś. 

Monika daje wiarę i nadzieję tym, co nie do końca poznali siebie i pogubieni szukają swojego miejsca na świecie, żyjąc życiem innych ludzi i spełniając nie swoje, lecz cudze marzenia. 

Aleksandra Kusiak

Dwa dni myślenia nad naszym życiem. Niby się nam wydaje, że nad nim panujemy, ale to nie prawda. Trzeba je sobie co jakiś czas uporządkować i odpowiedzieć na pytania, aby to życie nie było męczące, tylko super. Warto współpracować z Moniką, ponieważ wychodzą na tych warsztatach takie elementy z życia, o których nawet nie wiemy, że mają wpływ na naszą codzienność, pracę czy relacje. 

Mateusz Ratajczak

informatyk

Odkryj swój życiowy cel i wznieś swoje życie na wyższy poziom!

Przejdź przez proces, który odmieni Twoje życie

MODUŁ 1: Odróżnij - Życie w schematach

Na początku sprawdzisz, co sprawiło, że żyjesz w taki, a nie inny sposób.

MODUŁ 2: Odkryj - Jesteś potrzebny

W kolejnym etapie pochylimy się nad kwestią sensu Twojego życia.

MODUŁ 3: Odnajdź - Ukryty cel

W trzecim kroku dowiesz się, jak odnaleźć cel, który da Ci satysfakcję.

MODUŁ 4: Obejrzyj - Wymarzoną wizję

Na tym etapie stworzysz wizję swojego wymarzonego życia.

MODUŁ 5: Oceń - Utrzymanie zaangażowania

Na koniec dowiesz się, jak działać, aby faktycznie wdrożyć tę wizję w życie i odnosić fascynujące sukcesy.

Jakie korzyści na Ciebie czekają?

Co zyskasz w każdym z modułów?

MODUŁ 1: Odróżnij - Życie w schematach

Zyskasz świadomość, dlaczego dotychczas podejmowałeś decyzje w taki, a nie inny sposób. Zrozumiesz, dlaczego podejmowałeś się realizacji akurat takich celów i zobaczysz, na co zwrócić uwagę w wyborze swojego życiowego celu.

MODUŁ 2: Odkryj - Jesteś potrzebny

Popracujemy nad Twoją pewnością siebie i poczuciem własnej wartości. Na bazie różnych przykładów pokażę Ci, że naprawdę możesz osiągnąć piękne i wspaniałe rzeczy. Przyjrzymy się, czy tylko talent gwarantuje sukces.

MODUŁ 3: Odnajdź - Ukryty cel

Zdecydowanie lepiej poznasz tę niezwykłą osobę, którą jesteś. Przyjrzysz się sobie z różnych stron. Dowiesz się, w czym jesteś dobry/a oraz jak odkryć ten życiowy cel, żeby faktycznie satysfakcjonował.

MODUŁ 4: Obejrzyj - Wymarzoną wizję

Stworzysz wizję swojego wymarzonego życia. Określisz swoje fundamenty, wartości oraz zyskasz przestrzeń na rozmarzenie się. Dowiesz się, jak wdrożyć to potem w życie.

MODUŁ 5: Oceń - Utrzymanie zaangażowania

Dowiesz się, jak być wytrwałym i nie poddać się zniechęceniu. Poznasz techniki, które zdecydowanie zwiększą prawdopodobieństwo, że osiągniesz swój życiowy cel, a Twoje życie będzie piękną przygodą. Nauczysz się budować fascynującą codzienność.

Z czego składa się kurs?

5 MODUŁÓW

Całość ułożona jest tak, abyś przeszedł płynnie przez proces.

24 LEKCJI

Krótkie lekcje tak, abyś mógł je przerabiać w wolnej chwili.

ĆWICZEŃ ROZWOJOWYCH

Sprawdzone ćwiczenia coachingowe, które pomogą Ci dostrzec więcej.

DEDYKOWANEGO WORKBOOK'A

Workbook przygotowany jest w formie do druku tak, abyś bez problemu mógł wypełniać zadania.

BONUSÓW

Spojrzyj poniżej, aby dowiedzieć się, jakimi bonusami uzupełniłam kurs specjalnie dla Ciebie!

O autorce kursu

Nazywam się Monika Sztukiewicz-Nowak. Jestem psychologiem biznesu i certyfikowanym coachem. Od 6 lat nieustannie pracuję z ludźmi. Pomagam ambitnym osobom osiągać ich wymarzone cele tak, aby miały przy tym czas na swoje życie prywatne.

Przeprowadziłam kilka edycji swoich autorskich warsztatów stacjonarnych “Nie czekaj żyj pełnią już dziś!”, a moi uczestnicy kończyli program ze zdecydowanie bardziej uporządkowanym życiem i świadomością, jak działać, aby być szczęśliwym.

Współpracowałam z dr Oliwią Samelak współtworząc spotkanie “Odwaga i sens w pracy”, a na Uniwersytecie WSB Merito prowadziłam wystąpienie “Poczucie własnej wartości, a pewność siebie.” Przeprowadziłam wiele wywiadów z ludźmi sukcesu – m.in. Anetą Moniuszko czy Wojciechem Orzechowskim.

Indywidualna sesja coachingowa

Kluczowe korzyści udziału w kursie

Łatwiejsza droga

Zamiast z doskoku próbować coś określić bazując na artykułach czy ćwiczeniach dostępnych w internecie, przechodzisz przez sprawdzony proces. Prowadzę Cię za rękę tak, abyś na spokojnie odkrył(a) swój życiowy cel.

Wsparcie w procesie

Przez pierwsze 5 tygodni kursu masz bezpośredni dostęp do mnie w formie live’ów. Uzyskujesz również dostęp do zamkniętej grupy wsparcia na Facebooku, gdzie będę ja i inni uczestnicy, aby Cię wspierać.

Konkretne narzędzia

Sprawdzone ćwiczenia i narzędzia, które pozwolą Ci w przyjemny sposób zagłębić się w siebie. Odkryć swój życiowy cel i zacząć cieszyć się codziennością.

Przeciwdziałanie depresji i wypaleniu zawodowemu

Brak poczucia sensu i nieumiejętność podejmowania odpowiednich decyzji są jednymi z przyczyn tych chorób. Nie pozwól, aby Ciebie one dopadły i już dzisiaj pomyśl o swoim dobrym samopoczuciu.

Rozpoczęcie życia w zgodzie ze sobą

Po kursie będziesz pewien/pewna, co robić, aby pod koniec życia być z siebie zadowolonym/ną. Zyskasz większy spokój i świadomość, co robić, aby być szczęśliwym.

BONUSY, które ułatwią Ci drogę do tworzenia wymarzonego życia!

BONUS 1: Workbook do pracy własnej

Workbook jest pełen ćwiczeń i przestrzeni na Twoje zapiski o wymarzonym życiu. Piękne wykonanie graficzne sprawia, że zdecydowanie przyjemniej będzie Ci się pracować.

Wartość: 200zł

BONUS 2: 5 live’ów Q&A

tekst

Wartość: 200zł

BONUS 3: Dostęp do grupy wsparcia na Facebooku

tekst

Wartość: 150zł

BONUS 4: Zestaw tapet z inspirującymi cytatami

tekst

Wartość: 35zł

BONUS 5 premium: Godzinna konsultacja 1:1

tekst

Wartość: 200zł

BONUS 6 premium: Zaktualizowany ebook “Pierwszy krok do realizacji Twoich marzeń”

tekst

Wartość: 100zł

BONUS 7 premium: Nagranie webinaru “Jak podejmować dobre dla siebie decyzje”

tekst

Wartość: 200zł

Wybierz pakiet dla siebie i stwórz ze swojej codzienności niezwykłą przygodę!

PAKIET STANDARD

Normalna cena: 2085zł

Cena dla Ciebie 247 PLN

PAKIET PREMIUM

Normalna cena: 2785zł

Cena dla Ciebie 337 PLN

Często zadawane pytania:

Jestem psychologiem biznesu i certyfikowanym coachem. Występowałam na Uniwersytecie WSB Merito w Poznaniu. Mam 6 lat doświadczenia w pracy z ludźmi indywidualnie i grupowo. Bardzo szybko sama odnalazłam, czym chce się zajmować w życiu i dzisiaj chcę również Tobie ułatwić tę ścieżkę do życia pełnego radości i spełnienia.

Kurs jest podzielony na krótkie lekcje zawarte w 5 modułach, dzięki czemu nawet przy intensywnym trybie życia znajdziesz na niego czas. Pamiętaj – tu chodzi o Twoje szczęście i spełnienie – nie pozwól sobie tego odebrać!

Poczucie sensu i spełnienia, dobre samopoczucie na co dzień, podniesienie pewności siebie są bezcenne i mają przełożenie na każdą płaszczyznę naszego życia. Jestem przekonana, że po rzetelnym przerobieniu kursu Twoja efektywność wzrośnie i przełoży się również na osiągane przez Ciebie wyniki finansowe.

Rozmawiałam w swoim życiu z setkami różnych ludzi i od każdego z nich coś dostałam, każdy wniósł coś cennego w moje życie. 
Poza tym, jeśli Bóg nadal Cię zostawił tu na ziemi, to znaczy, że masz jakieś fascynujące zadanie do wykonania. Jesteś potrzebny! Jesteś potrzebna!

Teraz jest idealny moment, aby wzbić Twoje życie na wyższy poziom. Nie czekaj, aż coś się samo zmieni. Twoja przyszłość zależy od działania, które podejmiesz teraz.

Dołącz do grona osób, które odkryły swój życiowy cel i cieszą się swoją codziennością!

Ps. Pamiętaj, że kurs już nigdy nie będzie tak tani:)

Share on Facebook Share
Share on TwitterTweet
Share on Pinterest Share
Share on LinkedIn Share