Odbierz poradnik w prezencie!

6 TRIKÓW NA WZMOCNIENIE
ODWAGI W DZIAŁANIU

Zapisz się i odbierz w prezencie poradnik "6 TRIKÓW NA WZMOCNIENIE ODWAGI w działaniu"

Skończ z wiecznym odkładaniem na później i rozpraw się z wewnętrznymi rozterkami. W ebooku znajdziesz praktyczne wskazówki i triki, które pomogą Ci efektywnie realizować cele. 

Czytając ten poradnik:

Dla kogo przeznaczony jest poradnik?

Dla osób, które chcą ruszyć z miejsca

Tutaj napisz, jak dane osoby skorzystają z tej wiedzy.

Dla osób, które chcą sobie ułatwić osiąganie celów

Tutaj napisz, jak dane osoby skorzystają z tej wiedzy.

Dla osób, które chcą być odważne

Tutaj napisz, jak dane osoby skorzystają z tej wiedzy.

O mnie

Nazywam się Monika Sztukiewicz-Nowak. Jestem psychologiem biznesu i certyfikowanym coachem. Od 6 lat nieustannie pracuję z ludźmi. Pomagam ambitnym osobom osiągać ich wymarzone cele tak, aby miały przy tym czas na swoje życie prywatne.

Przeprowadziłam kilka edycji swoich autorskich warsztatów stacjonarnych “Nie czekaj żyj pełnią już dziś!”, a moi uczestnicy kończyli program ze zdecydowanie bardziej uporządkowanym życiem i świadomością, jak działać, aby być szczęśliwym.

Współpracowałam z dr Oliwią Samelak współtworząc spotkanie “Odwaga i sens w pracy”, a na Uniwersytecie WSB Merito prowadziłam wystąpienie “Poczucie własnej wartości, a pewność siebie.” Przeprowadziłam wiele wywiadów z ludźmi sukcesu – m.in. Anetą Moniuszko czy Wojciechem Orzechowskim.

Indywidualna sesja coachingowa

Opinie moich klientów

Monika zadawała trafne pytania i z uwagą i empatią słuchała moich odpowiedzi. Spotkania zawsze odbywały się o czasie, z każdego spotkania wychodziłam z nowymi wnioskami dla siebie do dalszej pracy. Dzięki regularnym spotkaniom zauważyłam wzrost motywacji do zmiany nawyków, które mi szkodziły. W sierpniu podjęłam decyzję o zmianie pracy – aktualnie pracuję w godzinach kiedy jestem najbardziej produktywna, lepiej organizuję swój czas i nauczyłam się planować w nim odpoczynek. Polecam serdecznie Monikę osobom, które czują, że chcą „coś” zmienić, ale nie do końca potrafią określić co to jest 😉

Teresa Stwarz

Warsztaty prowadzone przez Monikę pozwalają lepiej poznać siebie i zobaczyć, a także uwierzyć w perspektywę lepszego życia dla siebie, życia w pełni. Dają dużą dawkę wiedzy i motywacji.

Natalia Glapa

Współpraca z Moniką była dla mnie bardzo owocna, ponieważ dzięki jej pytaniom zrozumiałem, jakie mam cele i marzenia w życiu zawodowym. Dowiedziałem się, co mogę poprawić, aby sukcesywnie realizować swoje plany i dzisiaj wiem, w jaki sposób powinienem pracować, aby je zrealizować. Po każdym spotkaniu z Moniką czułem dodatkową energię i motywację do realizacji marzeń oraz odkrywałem w sobie coś, czego wcześniej nie zauważyłem. Z całego serca polecam Monikę!

Maciej Jaguszewski

Pobierz poradnik i poczuj się pewniej w realizowaniu Twoich celów!

Share on Facebook Share
Share on TwitterTweet
Share on Pinterest Share
Share on LinkedIn Share