Dlaczego w świecie, w którym tak naprawdę niczego nam nie brakuje, tak często odczuwamy frustrację i smutek?

Mamy pod dostatkiem wiele dóbr materialnych. Rynek oferuje tak wiele możliwości…

Tylko czy to coś ułatwia?

Biegniemy, więc w wyścigu szczurów nieustannie wierząc, że kolejny sukces, kolejny sukces przyniosą nam upragnioną radość i spełnienie.

Wiele osób zmaga się ze spadkami nastroju i wypaleniem zawodowym, ale Ty jesteś w najlepszym miejscu, aby stworzyć ze swojego życia dzieło sztuki i cieszyć się każdym dniem!

Chcesz poznać tajniki osiągania wymarzonych sukcesów odczuwając przy tym dobrostan?

 

Klienci trafiają do mnie, ponieważ nie są pewni, czym się zajmować, aby być szczęśliwym. Jestem dla nich po to, aby pokazać im sprawdzoną drogę do życia pełnego pasji, radości i spełnionych marzeń. O ich efektach przeczytasz poniżej, ale najpierw wyobraź sobie, że Ty też realizujesz swoje wymarzone cele i masz satysfakcjonujące życie prywatne.
Wyobraź sobie o ile więcej radości, spełnienia i spokoju dzięki temu zyskujesz.

Nagle okazuje się, że każdy dzień jest dla Ciebie fascynującą przygodą – pracujesz w wymarzonym zawodzie, masz dużo energii, jesteś spokojny/a i radosny/a.
Dodatkowo, dzięki świadomości swojego życiowego celu spotykasz cudownych ludzi na swojej drodze, pokonujesz każdą przeszkodę i zarabiasz bardzo dobre pieniądze. Brzmi jak bajka? Wydaje Ci się to nierealne?

Co mają Ci, którzy żyją pełnią?

Zastanówmy się zatem, jak to jest, że w dzisiejszej, trudnej rzeczywistości są osoby, które są szczęśliwe? Dlaczego, niektórzy odkrywają i realizują swoje cele. Żyją życiem swoich marzeń, a inni nie? Czy to kwestia, że w ich życiu jest łatwiej? Nie…

Dzieje się tak dlatego, że są osoby, które dokładnie wiedzą, JAKIE TECHNIKI W ODKRYWANIU I REALIZACJI SWOJEGO ŻYCIOWEGO CELU SĄ NAJSKUTECZNIEJSZE.

 

Możesz sam(a) na własną rękę testować różne rozwiązania. Sprawdzać różne narzędzia, zmieniać sposoby działania. Jednak będzie Cię to kosztowało sporo pieniędzy i czasu. To długa i niełatwa droga. Dlatego teraz daję Ci możliwość skorzystania z mojego doświadczenia i eksperckiej wiedzy z zakresu psychologii i rozwoju osobistego.

Poznaj proces, który pozwolił  moim klientom odkryć ich życiowy cel i rozpocząć życie pełne pasji i radości!

Na pewno wiesz, że specjalistów od rozwoju osobistego jest wiele i wielu z nich na pewno napotkałeś… Ale ich rzetelność była dla Ciebie wątpliwa, prawda?

Moim rozwiązaniem dla Ciebie jest kurs oparty na eksperckiej wiedzy.

Stworzyłam go na bazie mojego autorskiego warsztatu. Po tych kilku edycjach widziałam, jak w ludzi wraca wiara w siebie, a w ich oku pojawiał się błysk i odwaga do działania. 

Nie gwarantuję Ci, że w Twoim życiu nie będzie trudności czy chwil zwątpienia. Chcę nauczyć Cię, jak sobie z nimi radzić. Dostaniesz ode mnie motywację, inspirację i konkretne narzędzia do wdrożenia od zaraz. Natomiast dzięki formule online w każdej chwili będziesz mógł wrócić do treści, których akurat potrzebujesz. Jeśli tylko przejdziesz przez cały proces od A do Z, jestem przekonana, że określisz swój życiowy cel i wniesiesz swoje życie na wyższy poziom.

 

Co uważają moi dotychczasowi warsztatowicze? 

Praca z Moniką to czas dla siebie samego, który jest bardzo potrzebny, a którego często nam brakuje pośród różnych spraw, obowiązków i trosk. Wspaniała okazja do rozpoczęcia bardziej świadomego i szczęśliwego życia. Motor do działania. Te warsztaty rozniecą ogień w świecy, której płomyk się jedynie lekko tlił. ~ Weronika Malach

Uważam, że warto współpracować z Moniką, ponieważ daje ona możliwość i przestrzeń do poznania siebie – wgłębiania się w swoje marzenia, pragnienia i potrzeby. Poznawanie siebie jest najpiękniejszą przygodą, którą każdy powinien zrealizować i zdobyć wiedzę, dzięki której można zacząć żyć pełnią już dziś. 

Uważam również, że Monika – osoba prowadząca te warsztaty, może dać wiarę i nadzieję tym, co nie do końca poznali siebie i pogubieni szukają swojego miejsca w świecie, żyjąc życiem innych ludzi i spełniając nie swoje lecz cudze marzenia. ~ Aleksandra Kusiak

Dwa dni myślenia nad naszym życiem. Niby wydaje nam się że panujemy nad nim ale to nie prawda, trzeba sobie co jakiś czas uporządkować i odpowiedzieć na pytania aby to życie nie było męczące tylko super. Warto bo wychodzą na tych warsztatach takie elementy z życia o których nawet nie wiemy że mają wpływ na nasze dzisiaj, na naszą pracę czy życie społeczne. ~ Mateusz Ratajczak


Co zyskasz dzięki kursowi?

Co zyskujesz dzięki formule online?

Kurs z racji na online’ową formułę i podział na krótkie lekcje pozwoli Ci bez problemu wpleść jego przerabianie w Twoje życie prywatne, jak i zawodowe.

Zapisz się już teraz na listę zainteresowanych, aby jako pierwszy dostać szczegółowe informacje o kursie